DD CUP 2016 - O pohár fotbalových lvíčat
Sraz dětské redakce v Ústí nad Labem; časopis Zámeček; DD CUP - Memoriál Lucie Hanušové
DD Cup 2015 - O pohár fotbalových lvíčat

Velikonoční beránek potěšil druhým místem

24.4.2016
Zámeček administrátor
Přečteno: 17588x

Dne 23. března se zúčastnil DD Tišnov již 6. florbalového turnaje zvaného „Velikonoční beránek“, který pořádal gymnázium Hády. Hrálo se každý s každým pod dobu 2x7 minut. Turnaj byl velikonočně laděný a celkově panovala přátelská atmosféra.

DD Tišnov byl pro hráče z gymnázia Hády známý a byl velice silným protivníkem. První zápas proti třeťákům jsme si hru určovali sami a vyhráli jsme 3:0 a tím začali turnaj velice dobře. Druhým protivníkem byli čtvrťáci, kteří první poločas měli velice silný útok a my měli jen pár šancí na střelu, druhou polovinu ale už nezvládli uběhat a vyhráli jsme 2:0. Třetí zápas proti druhákům byl nejtěžší. V týmu byli velice zkušení florbalisté a hokejistka. Po dvou dlouhých poločasech jsme prohráli 0:2 a už jsme čekali na poslední zápas. Ten přišel vzápětí proti prvákům, kteří měli mnoho hráčů a často střídali. Po prvním poločase jsme prohrávali 1:2, a když přišel druhý, tak jsme vyrovnali na 2:2. Bohužel se poslední zápas musel z technických důvodů ukončit dříve a my neměli čas na zvýšení skóre.

Turnaj pro nás byl úspěšný a obsadili jsme celkové druhé místo, které velice potěšilo.

Za DD Tišnov hráli: Nelson, Patrik Kos, Nyco Valenta, Adrian Horváth, Lukáš Gunár, Patrik Novotný, Vojta Smutný, Jirka Konečný a Vojta Bednář.