DD CUP 2016 - O pohár fotbalových lvíčat
Sraz dětské redakce v Ústí nad Labem; časopis Zámeček; DD CUP - Memoriál Lucie Hanušové
DD Cup 2015 - O pohár fotbalových lvíčat

MLH: První desítka nám těsně unikla

2.5.2017
Zámeček administrátor
Přečteno: 21113x

O víkendu 22.-23. dubna se naše děti opět zúčastnily Memoriálu Lucie Hanušové v Praze, kde soutěžily v běžeckých disciplínách podle věkových kategorií. Tento rok jely převážně menší děti, pro které byla tato akce poprvé – Robert, José Armando, Tonda, Anička a již poněkolikáté Erika. Memoriál se konal již podevatenácté a perfektně byl připraven jak samotný závod, tak i doprovodný program a ubytování.

Akce se zúčastnili zástupci z 29 dětských domovů. Naše děti reprezentovaly jako vždy velice pěkně, a to nejen umístěním, ale i chováním. Celkově jsme skončili na 11. místě.

Musím vyzvednout 1. místo Eriky v běhu na 800 m. Součástí této sportovní akce byl jako vždy i doprovodný program – přehlídka hudebních skupin, vystoupení žonglérů s ohněm, předvádění bojového umění aikido, zásah policie a ukázka výcviku policejních psů a koní. I přes nepřízeň počasí s akce vydařila a děti si kromě cen a dárečků odvezly i mnoho nových zážitků.