DD CUP 2016 - O pohár fotbalových lvíčat
Sraz dětské redakce v Ústí nad Labem; časopis Zámeček; DD CUP - Memoriál Lucie Hanušové
DD Cup 2015 - O pohár fotbalových lvíčat

Naši běžci si troufli na pětikilometrovou trať

11.3.2017
Zámeček administrátor
Přečteno: 17503x

Dne 4. 3. 2017 jsme s dětmi vyjeli na akci od České olympijské nadace do Kbel v Praze. Jednalo se o silniční běžecký závod "Palestra Kbelská 10".

Nejdříve se děti zaregistrovaly podle věkové kategorie. Část dětí běžela 600 m a ostatní děti se přihlásily na 5 km. 5 km běželo přibližně 90 závodníků a jeden z našich chlapců se umístil ve své kategorii na krásném 7. místě. Dále naše děti obsadily 14. místo, 35. a 61. místo. Zhruba 1600 závodníků běželo trasu 10 km.

Po celý den byly pro děti připravené soutěže, děti si vyzkoušely minigolf, veslařské centrum, centrum pro postižené            lidi – vozíčky apod. Celý den proběhl ve sportovním duchu, počasí bylo nádherné a děti byly z akce nadšené.