DD CUP 2016 - O pohár fotbalových lvíčat
Sraz dětské redakce v Ústí nad Labem; časopis Zámeček; DD CUP - Memoriál Lucie Hanušové
DD Cup 2015 - O pohár fotbalových lvíčat

Ve finále nás zradilo vyloučení

15.3.2017
Zámeček administrátor
Přečteno: 22352x

Letos jsme byli pozváni na 2. ročník sálového fotbalu, který se konal v neděli 12. února ve sportovní hale Chemik Lovosice. Vybraní chlapci byli natěšení, protože si opět mohli zahrát fotbal a poměřit si síly se svými soupeři. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, a to ze Žatce, Dlažkovic A/B, Horních Počernic, Ústí nad Labem, Lovosic A/B a Litoměřic.

Hrálo se jako většinou při sálové kopané 4x1 hráč a doba utkání 15 minut. Týmy byly rozděleny do dvou skupin A, B. Naši chlapci se ve své skupině umístili na 1. místě a dostali se tak do semifinále, které též vyhráli. Ve finále je čekal souboj o první místo.

Finále pro nás začalo velmi dobře, vedli jsme o jednu branku, ale bohužel po vyloučení jednoho našeho hráče jsme vítězství neudrželi. V turnaji jsme obsadili 2. místo. Myslím, že i toto umístění je velmi pěkné a chlapci do fotbalu dali vše, co mohli. Celý den panovala sportovní nálada.

Naše poděkování patří sponzorům, kteří turnaj pořádají a my se již těšíme na další ročník.