DD CUP 2016 - O pohár fotbalových lvíčat
Sraz dětské redakce v Ústí nad Labem; časopis Zámeček; DD CUP - Memoriál Lucie Hanušové
DD Cup 2015 - O pohár fotbalových lvíčat

Děti rozhýbal Luhačovický běh

9.11.2016
Zámeček administrátor
Přečteno: 10372x

Nevíte, co dělat v sobotu, a je pěkné počasí? Rada je jednoduchá – vydejte se do Luhačovic na Luhačovický běh Kerteamu. V sobotu 5. listopadu Dalibor Slovák a běžecká skupina Kerteam uspořádali už posedmé Luhačovický běh Kerteamu. Pozván byl i náš Dětský domov v Uherském Ostrohu. Už se stalo tradicí, že nás pořadatelé zvou a my velmi rádi pozvání přijímáme. Mladší kategorie běží většinou po asfaltu, ale hlavní závod je veden v náročném kopcovitém terénu nad lázeňským areálem. Když se k tomu přidá ještě sluníčko, tak je o dobrou náladu a chuť do závodění postaráno.

Náš dětský domov reprezentovalo 8 dětí a jeden vychovatel. A jakých výsledků jsme dosáhli? V kategorii dívek do 9 let byla Monika Sásová na pěkném 4. místě a hned za ní na 5. místě se umístila Daniela Rohanová. V kategorii dívek do 12 let obsadila 2. místo Diana Sásová, 3. místo Marie Rohanová a 4. místo Angela Vavreková. V kategorii kluků do 12 let byl na 3. místě Dominik Pintera. A to nejlepší nakonec. V kategorii kluků do 15. let 1. místo obsadil Miroslav Mucha a 2. místo Ladislav Kuki. Všechny děti obdržely od pořadatelů dárky a sladkosti. Spokojenost byla veliká a cesta zpět do dětského domova proběhla ve výborné náladě.

Luhačovický běh 2.JPG

Co říci na závěr? Děkujeme pořadatelům za pozvání, že pomohli rozhýbat naše děti, které ani neví, co všechno je v nich skryto. Těšíme se na další ročník skvělého závodu.