Nadání a dovednosti
DUHA Zámeček
STRAŠÁK STRES: Nečekaná výhra Vanesky
22.5.2015

Úterý 19. 5. 2015 byl pro naší Vanesku Čonkovou velký den. Vyhrála 1. místo v rámci výtvarné soutěže ,,STRAŠÁK STRES“ více

Zámeček administrátor Přečteno: 9x
Duha
MS 2015: Utkání za naší přítomnosti vyhrála Francie
19.5.2015

Charitativní vzdělávací koncept Bohatý sirotek věnoval dětským domovům Sedlec, Dolní Počernice a Staňkov lístky do O2 arény na Mistrovství světa v hokeji. Na hokejové utkání Francie - Lotyšsko více

Zámeček administrátor
Malování na zeď zpestřila soutěž
18.5.2015

Zub času a povětrnostní podmínky se podepsaly na malbách na plotě dětského domova, a proto bylo vhodné a nutné je obměnit. V sobotu 16. května se sešla devatenáctka holek a kluků a dala se do díla. Všichni byli výborně připraveni, práce jim šla skvěle od ruky více

Dětské Domovy
Duha

Fotogalerie

DD CUP 2015 Více fotek na facebooku: Zámeček

Šéfredaktor Zámečku Lukáš Kotlár a šéf dětské redakce Albín Balát navštívili Dětský domov Ledce.

1. místo - DD Domino Plzeň 2. místo - DD Klánovice 3. místo - DD Přerov

Čtvrtý ročník triatlonových závodů Tomáše Slavaty. Rok 2014 nepřinesl pouze změnu názvu akce, ale i nové prostředí úvodního závodu. Butovickou in-line dráhu vystřídal travnatý povrch v pražské části Řepy